فرصت شستشوی گناهان، فرصتی برای شستشوی گناهان یک عمر
فرصت شستشوی گناهان,فرصت بخشش گناهان,پاک شدن گناهان,فرصت پاک کردن گناهان,بخشش گناهان,فرصت شستن گناهان,شستشوی گناهان

در این بخش از سایت آکاایران مطالبی درمورد فرصت شستشوی گناهان را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

فرصت شستشوی گناهان,فرصت شستن گناهان,فرصت پاک کردن گناهان
 
شستشوی گناهان

آکاایران: آیت الله قرهی درباره ماه رجب : در ماه رجب المرجّب که ماه حرام است گناه را دو برابر حساب می کنند. دلیل چیست؟ خدا می گوید: من این ماه را ماه غفران قرار دادم، آن وقت تو گناه می کنی؟
 شب و روز ماه رجب المرجّب، ماهی که اگر انسان یک عمر گناه کرده باشد با گفتن «اَستَغفِرُاللّه رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه» ذوالجلال والاکرام می فرماید: به عزّت و جلالم گناهانش را می آمرزم.

ماهی که پروردگار عالم به عنوان أصب؛ یعنی ریختن رحمت ذوالجلال والاکرام بر بندگانش قرار داد. ذوالجلال والاکرام بندگانش را دوست دارد و به آن ها عشق می ورزد. لذا ماه رجب ماه خدا می- شود، که هر کس در این ماه رجب المرجّب بیشتر از همه ایّام استغفار کند، ذوالجلال والاکرام به او علاقه دارد. استغفار یعنی برگشت به سوی خدا، آشتی کنان بین انسان و خدا.

لذا ماه رجب، ماه شستشوی گناهان است و ماه شعبان، ماه پوشیدن لباس تقواست، برای اینکه می خواهیم در ماه مبارک رمضان، به ضیافت الله، به مهمانی خدا برویم. اگر شما را در مهمانی خصوصی و مهم دعوت کردند، رسمش این است انسان بهترین لباسش را بر تن می کند، طبیعی است قبلش آن لباس های کثیف را می کَنَد و استحمام می کند، لباس نو می پوشد، بهترین لباس هایش را در بهترین مجالس می پوشد و وارد آن مجلس می شود. 

شما برای آماده شدن چه کارهایی کرده اید؟

گردآوری: بخش دین واندیشه آکاایران

منبع : بخش دین و اندیشه آکاایران
برچسب :